Sú Slováci zodpovední za migrantov?

Autor: Vlastislav Svoboda | 25.9.2015 o 0:08 | Karma článku: 6,60 | Prečítané:  1230x

Kvóty nie sú riešením a nikdy nepodľahneme bruselskému diktátu! Tvrdí jeden chlapík, ktorý sa donedávna ešte zatajoval pred poštárkou, aby mu nedoručila zásielku od súdu. Tak veľmi sa bál odhalenia pravdy.

Človek, ktorého slová vždy znejú hrdinsky, ale zároveň pokrytecky a chrapúnsky. Tvári sa ako predseda strany a slovenského národa. Pritom je zbabelec, ktorého prešľapy musia hasiť iní na všetkých frontoch. Momentálne je svojou detskou tvrdohlavosťou a prostorekosťou takou hanbou, ktorú nezatienia ani červené trenky českého prezidenta na Pražskom hrade.

Židovskú a rómsku otázku sme tu už neblahej pamäti za vojny ako národ riešili a ako hovorí náš premiér, s tou druhou skupinou si stále nevieme dať rady. Smutné priznanie. Také patetické a úprimné.  Ak už nie homolobby, tak imigranti sú bezpochyby bezmedznou hrozbou najmä pre Slovensko. Potvrdí Vám to napríklad aj taký prirodzený mentor a analytik ľudskej civilizácie ako je Boris Kollár. Zdá sa, že situácia sa vymkla spod kontroly a mentálne ju riešia už aj kotlebovské kapacity v uliciach.

Potápanie lodí a gumených člnov by vraj malo odstrašiť pašerákov. Jedno zo slovenských riešení, na ktoré ešte v Bruseli neprišli, no u nás to vieme dávno. Inštinkt Slováka sa nezaprie. A do Sýrie treba poslať armádu vojakov, ale nie našich, aby tam urobili poriadok a zriadili hotspoty, ale, samozrejme, nie z eurofondov, najmä tie naše nesmú byť krátené.

Chudák Merkelová spravila chybu. Je hlúpa. Čistí svojim pseudohumanizmom nemecké zlé svedomie. Ako inak si to má vysvetľovať čistá slovenská duša. Veď my nič iné od iných sme nikdy nechceli, nechceme a svoje výhody si nedáme. Prečo nám sem posielajú tých moslimských darebákov a ešte aj tých, čo sa vydávajú za kresťanov?

Prečo musíme byť solidárni, keď to nevieme a nechceme a nikdy sme takýto zlozvyk nepestovali? Je to náš štát, naše zákony. Slovensko je krajina Slovákov, nie migrantov, darmožráčov, nadarmo sme ho nestavali na základoch Slovenského štátu, pardón, odkazu Cyrila a Metoda. Ľudské práva sa z Ústavy SR vzťahujú len na nás, Slovákov, nikdy nie na utečencov, či iné menšiny.  Vysvetlil nám to v nedávnej emotívnej diskusii v KC Dunaj aj Richard Sulík, a už vieme, prečo je gabčíkovské referendum záväzné a ústavné. Pretože nebolo o žiadnych ľudských právach. Nevzdávajme svoj boj proti veterným mlynom.

Mnohí z nás si kladú otázku, prečo prišli sem do Európy práve teraz? Máme svojich problémov plnú misu korupcie. Prečo neprišli napríklad pred 5 rokmi, keď začala občianska vojna v Sýrii? To by sme ich privítali radostným pochodom! Nie je to náhodou tak, že sa prezliekli všetci teroristi za vojnou skúšaných azylantov a ešte sa aj uchádzajú o ekonomické výhody? Svoju kultúru k nám pašovať nebudú, prekukli sme ich, musíme si chrániť svoje hranice aspoň tak ako komunisti chránili tie svoje, ostnatým drôtom.

Ak chceme byť spravodliví, zastavme celú migráciu. Nech nám vrátia všetkých migrantov, čo sa priživujú na európskom sociálnom modeli, čo kultúrne obohacujú iné národy.  Áno, tých ekonomických utečencov v Česku, Nemecku, či Veľkej Británii, migrujúcich Slovákov po celom svete. Porozmýšľajme nad modelom ako pomôcť dostať tieto potulné indivíduá naspäť. Pretože nikto, tobôž nejaký zaostalý Afričan nemá vyárendované ľudské právo na lepší život, ale iba na taký, ktorý si zaslúži podľa miesta narodenia. To rozhoduje o bytí a nebytí. Prečo? No zle sa narodili, ešte horšie volili svojho premiéra, či ajatoláha. Ako k tomu prídeme my, alebo iní Európania, aby našu rodinnú idylu narušil bláznivý privandrovalec z iného kontinentu a ešte aj bez pasu. Všetci predsa vieme, že každý Afričan, či obyvateľ nejakej Eritrei si svoj osud hlboko zaslúži a právom. Má úplne rovnaké možnosti uplatnenia ako napríklad obyvateľ USA, či Francúzska. Len to chce viac úprimnosti, snahy a nefalšovaného nadšenia. A ak tú štartovaciu čiaru má náhodou predsa len niekde posunutú dozadu, tak to predsa nie je problém EÚ, či Slovenska.

Slováci vo svojej histórii neboli nikdy za nič zodpovední. A za seba tiež nie. A preto nie sú ani teraz. Veď ako sa u nás hovorí: zbrane do Sýrie nevyvážali Slováci, ale československí komunisti. A o tých predsa vieme, že vymreli tesne pred 1989 rokom.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Armádny generál: S migmi si načas vystačíme, no bude to drahšie

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac. Nebo by nám však dočasne mohli ochrániť aj Česi či Poliaci.

Nadhľad Matie Lenickej

Radi by sme mali istotu, že ráno ešte bude svetlo

Rozumieme, komu najviac nahráva a vyhovuje Kiskova kauza.

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa veriť nedá, pre Danka

V Smer-SNS-Híd je kapitán veľkým pánom.


Už ste čítali?